تبلیغات
توسعه مکران - نماز با فضیلت
سخن حق را از هر کس شنیدی بپذیر، اگر چه دشمن و بیگانه باشد و ناحق را از هر که شنیدی نپذیر، اگر چه دوست و نزدیک باشد

 بازدید : مرتبه
 

وقت نماز ظهر نزدیک می شد و من مشغول رایزنی با برخی از مدیران سازمان در مورد بعضی از تبصره های یک قرارداد پیمانکاری بودم که بی شباهت با قرارداد ترکمانچای نبود و بقول یک مدیر ارشد حقوقی بیش از آن که به یک قرارداد حقوقی با رعایت حق طرفین شباهت داشته باشد  به سند مرگ پیمانکار  شباهت داشت .  سندی که تمام بندهای آن به نفع کارفرما تنظیم شده  و در اصطلاح عمومی کارفرمایان و پیمانکاران در بند بند آن جمله (کارفرما می تواند ) و پیمانکار (موظف است ) دیده می شد .

متاسفانه  اکثریت قریب به اتفاق قراردادهای حقوقی فی مابین بخش دولتی و بخش خصوصی با شرایط منحصر به فرد به نفع کارفرمایان بخش دولتی منعقد می گردد و هیچگونه مرجع ذی صلاح در رسیدگی و رعایت حقوق طرف دوم قرارداد  وجود ندارد . 

بگذریم. در اثنای پیگیری ها وقت نماز ظهر فرا رسید و یکی از مدیران هم با عجله رهسپار نمازخانه شد و من هم حدود یکساعت  بعد به گمان این که نامبرده از نماز مراجعت کرده است به دفتر کارش برگشتم . با کمال تعجب مشاهده کردم هنوز از نمازخانه مراجعت نکرده است . از مسئول دفتر سوال کردم که نامبرده حدود یکساعت قبل به نماز خانه رفته است . هنوز برنگشته است ؟

جواب جالبی شنیدم . مدیر مربوطه پس از ادای نماز مجددا به نمازخانه برگشته است تا مجددا نماز بخواند . چون این بار مدیرعامل سازمان در نمازخانه حضور پیدا کرده است . خلاصه ان روز در نمازخانه سازمان ترافیک شدیدی به وجود آمده بود و بعضی ها که متوجه حضور یک مدیر ارشد در نمازخانه شده بودند مجددا برای ادای نماز مراجعه کرده بودند . 

مشخص نیست خداوند چنین نماز با فضلیتی را چه اجر بزرگی عطا می کند 
طبقه بندی: اجتماعی، 
عناوین ویژه
پیوند های سایت
نویسندگان
آرشیو مطالب
ترجمه سایت