تبلیغات
توسعه مکران - رشد و بلوغ
سخن حق را از هر کس شنیدی بپذیر، اگر چه دشمن و بیگانه باشد و ناحق را از هر که شنیدی نپذیر، اگر چه دوست و نزدیک باشد

 بازدید : مرتبه
 

مدتهاست که از فضای مجازی دور مانده ام . بیشترین علت آن مسایل کاری بوده است . به طبع دوری از فضای مجازی فرصت سرزدن به سایت ها و وبلاگهای دوستان کمترم نصیبم شده است . در ایام عید فطر با تعدادی از دوستان رسانه ای تماس تلفنی داشتم که  در حلالیت طلبی از دوستان یاسر کرد بهم یادآوری کرد که هرگز حلالت نمی کنم چون از این روزا دست از نوشتن برداشته ای . او از تاثیر رسانه می گفت و این که هر تغییری در پس آگاهی و شناخت است . آگاهی و شناخت حاصل نمی شود مگر آن که چشم و گوش جامعه بیدار باشد . نگاهی به تاریخ بیندازیم که چرا صاحبان زر و زور در طول تاریخ علم و سواد را فقط برای خود انحصاری می کردند و تحصیل علم و دانش برای طبقات پایین اجتماعی یک خط قرمز بود .

بسیاری از ما ممکن است در شروع کار رسانه ای  همچون طفلی کم تجربه از نظر محتوای بحث و رعایت استانداردهای صنفی دچار مشکلاتی باشیم اما به مرور به رشد و بلوغ لازم دست پیدا خواهیم کرد .

 امروز سری به وبلاگ حق گو بلوچ زدم . جواد صادقی وبلاگ نویس و خبرنگاری که نسبت به ما جز اساتید این فن به شمار می رود و  تلاشهای بسیاری را در جهت رونق گرفتن و بلاگ نویسی ایفا کرده است . شروع بکار این وبلاگ نویس عزیز در دوره اخیر با وبلاگهای جنجالی ویکی لیکس چابهار و  ملا بلبل و ...... بود که متاسفانه با حاشیه های فراوانی روبرو شد و بجای نقد موضوعات و .... به مسایلی دیگر پرداخته شد . اما امروز که مطالب حق گو را نگاه کردم کاملا تبدیل به یک وبلاگ حرفه ای با رعایت کلیه اصول اخلاقی و رسانه ای شده بود .

جواد عزیز این روزا در بستر بیماری افتاده است .او برای رونق گرفتن فرهنگ وبلاگ نویسی خون و دلها خورده است .

بنی ادم اعضای یکدیگرند / که در آفرینش ز یک گوهرند

چو عضوی بدرد آورد روزگار / دگر عضوها را نماند قرار

دوستان : جواد عزیز این روزها نیازمند یاری سبزتان است .با یاد تان و دعای تان این عزیز را یاری نمایید

 سیبا بانک ملی بنام جواد صادقی 6037991435080811عناوین ویژه
پیوند های سایت
نویسندگان
آرشیو مطالب
ترجمه سایت